Aurora – Прасенце 20см

630ден

внеси »
Шифра на производот 111390A Категории , ,

Опис

Кадифенa играчка за деца над 3 год.

AURORA е американска компанија основана во 1981 год. и е водечки производител на високо квалитетни кадифени ( плишани ) играчки. Добитник е на многу престижни награди за квалитет и дизајн. Произведува неколку серии играчки – филмски ликови, мини животни, различни раси кучиња и мачки, серија животни во чантички. Еден од најпознатите брендови на AURORA е  Yoohoo & Friends – серијата на слатки животни кои се имитација на вистински животни кои се загрозени видови  Нивната мисија е да ги учат децата од рана возраст да се грижат за животните. На страницата http://yoohoo.auroraworld.com, можете да ги научите најважните работи за секое од животните – каде живее, што јаде, итн.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.