Електронска Клавијатура 22 дирки BONTEMPI

890ден

Производот е распродаден

Опис

Две функции: клавијатура и 22 мелодии

Има светлосни ефекти и работи на батерии

Размер: 31 x 18 x 5.5 см.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.