Електронска клавијатура 24 дирки BONTEMPI

490ден

Производот е распродаден

Опис

Две функции:

Клавијатура и 23 мелодии,

Работи на батерии и по употреба автоматски се исклучува

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.