Розов Караоке Микрофон BONTEMPI

650ден

внеси »

Опис

Функции:

25 демо песни

4 мелодии во изведба на животни

4 ритам мелодии

Светлечки ефекти

*работи на батерии

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.