Bburago Junior – Количка Ferrari со звучни ефекти 81502

1490ден

внеси »
Шифра на производот 81502 Категории , , , ,

Опис

димензија : 21.3 x 12.4 x 9.6 cm.

батерии: 3 ААА ( вклучени во играчката )

 

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.