Bburago junior Volvo My First – камион со далечинско управување

1990ден

Производот е распродаден

Шифра на производот 92005 Категории , ,

Опис

*Првиот Волво камион за малите возачи

*Лесно се контролира и управува со стапчето кое е во функција на далечински управувач.

*Ја развива координацијата помеѓу очите и рацете и логичкото размислување.

*Реални звуци и фарови

*Возраст 24+ месеци
Димензии: 33,5х11х11,5см.
Батерии: 3 AA (вклучени во играчката)

 

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.