Burago Junior Ferrari Pit Stop – Бураго Јуниор тркачко Ферари

1290ден

внеси »
Шифра на производот 95029 Категории , , , , Клучни зборови ,

Опис

  • Демонтирајте и монтирајте го автомобилот во три лесни чекори;
  • Идеален за забава на помали деца;
  • Можете да ги менувате бите на тркалата, зависно од страната на која ќе ги ставите.
  • Димензии: 17×9.5×6.5см.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.