Burago Junior JEEP Wrangler RC

1290ден

Бураго Јуниор џипот е одличен подарок за најмалите возачи. Се управува лесно со далечински управувач/волан и има многу ефекти, звуци и функции

Производот е распродаден

Категории , , Клучни зборови , ,

Опис

Бураго Јуниор џипот е одличен подарок за најмалите возачи. Се управува лесно со далечински управувач/волан и има многу ефекти, звуци и функции

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.