Дизни Фрозен 2 жезол Disney Frozen 2 – Sisters Musical Snow Wand

1490ден

внеси »
Шифра на производот 202874 Категории , ,

Опис

Замавнете со волшебниот жезол, и снегулките ќе се ројат околу Ана и Елза,
а ќе можете да ја слушнете и познатата мелодија од филмот.
Димензија: 11.4 x 7.6 x 31.8 cm,
работи на батерии ( 3 х LR44) кои се вклучени во производот.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.