Мини Дизни принцеза со милениче Disney Princess

590ден 490ден

Производот е распродаден

Шифра на производот 5331 Категории , , , ,

Опис

достапни се 2 сета:
Пепелашка сет – со прибор на шиење и милениче
Мерида сет – со додатоци и милениче
Мулан и змајчето на чајанка
димензија: 15 х 15 см
* наведената цена е за еден производ

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.