Frozen 2 Elsa Musical Елза музичка кукла

3990ден

Производот е распродаден

Шифра на производот 207474 Категории , ,

Опис

Кукла ја пее „Into the Unknown“ и кажува 14 фраза инспирирани од филмот.
Сетот вклучува 1 кукла со 1 фустан и 1 пар чевли
димензија: 12 x 26.7 x 38.1 cm
работи со 3 AAA батерии ( вклучени се )

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.