Кученце за прошетка со додатоци за фризури- FurReal Glamalots Interactive Pet Toy

2790ден

внеси »
Шифра на производот F1544 Категории , , , ,

Опис

Што е позабавно од шетање домашно милениче? Шетајте го домашното милениче кое самите сте го дотерале и стилизирале! Тоа ќе испушта многу радосни звуци додека шетате!

Толку е возбудливо да се смисли фенси нов изглед за вашето згодно милениче – кученце (дури можете да го стилизирате да изгледа како еднорог), а можете да ги користите и додатоците, штипките за стилизирање и екстензијата од  коса и на себе!

Прекрасно кученце КОЕ МОЖЕТЕ ДА ГО СРЕДИТЕ, СТИЛИЗИРАТЕ И ДА ПРОШЕТАТЕ: Секоја прошетка станува модна ревија
САМО СОСТАВЕТЕ ГО ПОВОДНИКОТ и турнете го миленичето да оди.
ТОА ПРАВИ СЛАТКИ ЗВУЦИ НА КУТРЕ кога се шета.

• Вклучува домашно милениче; 6 додатоци за стилизирање; 1 несклопен додаток за поводник.
• Возраст од 4 + години
• Го туркате миленичето да го прошета.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.