Marvel Super Hero Mega Mighties голема фигура

1090ден

 

внеси »
Шифра на производот E4132 Категории , ,

Опис

димензии : 26.7 x 18.4 x 6.7 cm

Достапни се 4 различни фигури,

наведената цена е за 1 фигура.

Доколку сакате да порачате конктретна фигура, пратете приватна порака или меил.

`

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.