Monopoly – Fortnite Edition – Монопол

2490ден

внеси »
Шифра на производот Е6603 Категории , ,

Опис

  • Друштвена игра Монопол на тема Fortnite. Целта на играта не е да се поседува поголем имот, туку да се опстане подолго.
  • Препорачана возраст 13+

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.