MY LITTLE PONY LIGHTNING GLOW TEMPEST

2190ден 1590ден

внеси »
Шифра на производот е2514 Категории , ,

Опис

Притиснете го копчето на коњчето и видете како ќе заблеска Shimmer Tempest.
Големина на пакување: 27.9 / 25.4 / 8.1 см.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.