Nerf E2281 Laser Ops 2 pack- Нерф Ласер Таг, сет со 2 оружја

4990ден 3890ден

Производот е распродаден

Шифра на производот E2281 Категории , ,

Опис

NERF Laser Ops сет со 2 бластери.
Секој Blaster AlphaPoint има светлосни и звучни ефекти, неограничена муниција,
копче за брзо вчитување и индикатори за здравје, муниција и за тимот,
пука со IR зрак на далежина од 68 метри.
Засилете ја вашата игра со апликацијата Nerf Laser Ops Pro (потребен е паметен уред на кој ќе ја симнете апликацијата.
Во сетот се вклучени и 2 држачи за Smart Phone (паметен уред) кои се местат раката.
Димензии на производот: 6.7 x 43.2 x 25.4 cm
Потребни батерии: 8 AA

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.