Nerf Laser Ops Pro Alphapoint – Нерф Ласер оружје

3490ден 2690ден

внеси »
Шифра на производот 2280 Категории , ,

Опис

NERF Laser Ops Nerf Laser Ops Pro Alphapoint Alpha Point App Phone Blaster Arm Band.
Blaster AlphaPoint има светлосни и звучни ефекти, неограничена муниција,
копче за брзо вчитување и индикатори за здравје, муниција и за тимот.
пука со IR зрак на далежина од 68 метри.
Сетот има и држач за паметен уред ( Smart Phone) за самостојна игра.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.