Play-Doh кујнски сет

2390ден 1990ден

Што е позабавно од креативна игра во кујната на Play-doh со вашите мали кувари? 🍝🍱🍔🍳🍴
Овој Play-Doh кујнски сет соддржи 5 бои, 4 модли, прибор и сите кујнски садови и рингла, а со него може да обликувате се што ќе ви дозволи имагинацијата🍴

внеси »

Опис

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.