LEGO City Passenger Train 60197

9990ден

Производот е распродаден

Шифра на производот 60197 Категории , , ,

Опис

Сетот вклучува 4 LEGO минифигури, 677 парчиња и bluetooth далечински управувач со 10 брзини

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.