LEGO DUPLO Modular Playhouse 10929

4690ден 4390ден

Овој сет содржи 129 парчиња.

Производот е распродаден

Опис

Овој сет содржи 129 парчиња.

Споделени искуства

  1. Neda Pavlovska (корисник кој го поседува производот)

    Odlichen proizvod, eden od najdobrite lego duplo shto gi imame. Blagodaram za brzata isporaka.

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.