LEGO DUPLO Pizza Stand 10927

690ден 630ден

Производот содржи 18 парчиња.

внеси »

Опис

Производот содржи 18 парчиња.

Споделени искуства

  1. Neda Pavlovska (корисник кој го поседува производот)

    Odlichen proizvod, blagodaram za brzata isporaka.

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.