LEGO DUPLO Playroom 10925

1150ден 1040ден

Сетот содржи 17 парчиња

Производот е распродаден

Опис

Сетот содржи 17 парчиња

Споделени искуства

  1. Neda Pavlovska (корисник кој го поседува производот)

    Odlichen proizvod, blagodaram za brzata isporaka.

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.