LEGO DUPLO Town Bedroom 10926

1150ден 1040ден

Овој сет содржи 16 парчиња.

внеси »

Опис

Овој сет содржи 16 парчиња.

Споделени искуства

  1. Neda Pavlovska (корисник кој го поседува производот)

    Odlichen proizvod, blagodaram za brzata isporaka.

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.