LEGO Hidden Side J.B.’s Ghost Lab 70418

1490ден

внеси »

Опис

LEGO Hidden Side e новата хит линија на LEGO👻

Освен креативното составување на сетот коцки, Hidden Side серијалот има и дигитално доживување и игра, па откако ќе завршите со градење, скенирајте го вашето дело со мобилната апликација и видете го како оживува👻🧪🧬

Фатете ги сите духови, оживејте ги вашите фигури и освојте го светот на LEGO Hidden Side👻

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.