Little Tikes – Cozy Cab Black – Купе Такси

6490ден

внеси »
Шифра на производот 172182 Категории , , ,

Опис

Детски купе- автомобил, Little Tikes Такси

Овој автомобил-купе е совршен за играње во затворено или на отворено, поттикнува активна игра, имагинација и развој на моторните вештини. Децата сакаат да бидат зад воланот, без разлика дали управуваат самите или управува родителот.

Карактеристики:

Отстранлива подна плоча.
Кога е поставена таблата, нозете на малите се заштитени.
Отстранувањето на таблата им овозможува на децата да ги користат нозете за да се движат наоколу.
Задна рачка за родителска контрола.
Висок грб на седиштето и отвори за поставување на шише.
Цврсти и трајни гуми.
Предните тркала се вртат 360 степени.
Максимална тежина: до 23 кг.
За деца од 1,5 до 5 години.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.