Барби куќа

3990ден

Новата Барби куќа е одличен подарок за вашите мали девојчиња🏡💗
Можете да ја пакувате и носите секаде каде што ќе посакате многу едноставно, а има 4 playgrounds соби и многу додатоци🎀🛁🌸

внеси »

Опис

Новата Барби куќа е одличен подарок за вашите мали девојчиња🏡💗
Можете да ја пакувате и носите секаде каде што ќе посакате многу едноставно, а има 4 playgrounds соби и многу додатоци🎀🛁🌸

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.