Барби со интерактивен коњ – Barbie Dream Horse

12990ден 10990ден

Производот е распродаден

Шифра на производот FRV36 Категории , , ,

Опис

Забавата продолжува со куклата Barbie DreamHorse и нејзиниот интерактивен коњ!
Овој прекрасен бел коњ реагира и прави 30 реалистични звуци!
Може на оди нанапред, да се заврти за 360 степени и да застане.
Сака да јаде морковчиња, а може и да реагира со главата во знак на одобрување или негирање.
Стиснете го копчето на седлото и ќе слушнете музика, а коњот танцува на три песни.
Наместете ја куклата Барби на седлото и таа може да јава и да танцува заедно со коњот.
Возраст: 3+ години

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.