Barbie Babysitter сет

1790ден

Производот е распродаден

Шифра на производот FHY97 Категории , , , Клучни зборови , , , ,

Опис

Новата BARBIE бебиситерка доаѓа со цел сет за рекреирање и создавање на забавните моменти поминати со малечките
Секој сет има различни додатоци, куклички, и различна приказна.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.