Play-Doh Пластелин Учиме Бројки и броење

790ден

Производот е распродаден

Опис

Помогнете им на вашите најмали да ги развијат својата интелигенција со новиот сет на Play-Doh за бројки и форми👶🏻 Дизајнот на алатките е прилагоден за од 2 до 6 години и ја мотивира детската моторика 🧠

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.