PLAYMOBIL Тренер за вашиот миленик

750ден

Потребен ви е тренер за вашиот миленик? Во овој PLAYMOBIL сет со него следуваат и сите додатоци што му се потребни како и неговите верни ученици волчјак со мало волчјаче, златен ретривер и бордер коли.

Производот е распродаден

Категории ,

Опис

Потребен ви е тренер за вашиот миленик? Во овој PLAYMOBIL сет со него следуваат и сите додатоци што му се потребни како и неговите верни ученици волчјак со мало волчјаче, златен ретривер и бордер коли.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.