3D сложувалка Ravensburger 54 ел. – кутија срце Принцези

530ден

внеси »
Шифра на производот 12114 Категории ,

Опис

3D сложувалка Равенсбургер со 54 елементи, во облик на срце.

Оваа 3Д сложувалка е супер практична и ќе го воодушеви секое дете.

Соржи 54 пластични парчиња кои совршено се вклопуваат благодарение на технологијата Easyclick.

Само  составете ја сложувалката, прикачете ги пластичните додатоци и ќе добиете прекрасна кутија во облик на срце за чување накит или разни мали предмети.

Возраст: 6 – 10 години.
Димензии на производот: 10 х 11 х 5 см.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.