3D сложувалка Ravensburger 54 ел. – чаша за моливи Emoji

460ден

внеси »
Шифра на производот 11217 Категории , ,

Опис

3D сложувалка Равенсбургер со 54 елементи, чашка за моливи – Emoji.

Оваа 3Д сложувалка е супер практична, прави секоја биро да изгледа уредно и ќе го воодушеви секое дете.

Соржи 54 пластични парчиња кои совршено се вклопуваат благодарение на технологијата Easyclick.

Само ц составете ја сложувалката, прикачете ги пластичните додатоци и ќе добиете прекрасна чашка за чување пенкала, моливи, четки за шминка и разни мали предмети.

Содржи: 54 нумерирани парчиња парчиња од сложувалка + 3 додатоци + инструкции.

Карактеристики:

Возраст: 6 – 10 години.
Димензии на кутијата: 18 x 13 x 4 см.
Димензии на производот: Ø 7,7 x 10 см.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.