Ravensburger 2х24 пар. -сложувалки со коали и панди

490ден

внеси »
Шифра на производот 07602 Категории , ,

Опис

 

  • содржи 2 сложувалки со по 24 парчиња.
  • димензија на составена сложувалка: 26 x 18 cm
  • возраст: 4+ години
  • помага за разовј на концентрација, моторни вештини, трпение и размислување

 

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.