Ravensburger 3 х 49 пар. сложувалка Frozen

490ден

внеси »
Шифра на производот 09269 Категории ,

Опис

  • содржи 3 сложувалки со по 49 парчиња
  • димензија на сложувалките: 21 x 21 см.
  • димензија на производот:  28 x 19 x 4 см.
  • возраст: 3+ години
  • помага за разовј на концентрација, моторни вештини, трпение и размислување

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.