Креативен сет Бабушки SES Creative

890ден

Ги знаете ли руските куклички Бабушки што можат да се стават една во друга?
Со овој сет на SES CREATIVE може да ги насликате како што вие сакате, да им додадете стикери и додатоци и да создадете свое Бабушка семејство

внеси »

Опис

Ги знаете ли руските куклички Бабушки што можат да се стават една во друга?
Со овој сет на SES CREATIVE може да ги насликате како што вие сакате, да им додадете стикери и додатоци и да создадете свое Бабушка семејство

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.