SES Creative керамички сет за чај

1060ден

внеси »
Шифра на производот 14976 Категории , , ,

Опис

Овој SES Creative сет е одличен за сите мали креативни девојчиња кои сега можат да си издизајнираат свој сопствен сет за чај, кој подоцна може да го користат со своите другарчиња🍵

Сетот соддржи 13 парчиња и бои за керамика🎨

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.