SES CREATIVE сет за правење и боење фигури

650ден

Создавајте разнобојни, преслатки фигури од гипс со новиот креативен SES сет, а откако ќе ги оформите во калапчињата, украсувајте ги по ваша желба🤪🦋🦉🦄🍍

Производот е распродаден

Шифра на производот 01133 Категории , ,

Опис

Создавајте разнобојни, преслатки фигури од гипс со новиот креативен SES сет, а откако ќе ги оформите во калапчињата, украсувајте ги по ваша желба🤪🦋🦉🦄🍍

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.