SES CREATIVE сет за правење миризливи свеќи

740ден

Направете ваши уникатни, миризливи свеќи за дома со овој невообичаен, креативен сет на SES CREATIVE🕯🪔
Сетот соддржи различни калапчиња, разнобоен и миризлив восок, фитилчиња, додатоци за свеќичките и упатство за нивно креирање🕯📚

внеси »

Опис

Направете ваши уникатни, миризливи свеќи за дома со овој невообичаен, креативен сет на SES CREATIVE🕯🪔
Сетот соддржи различни калапчиња, разнобоен и миризлив восок, фитилчиња, додатоци за свеќичките и упатство за нивно креирање🕯📚

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.