SES CREATIVE сет за правење сапунчиња

1190ден

Уште еден неверојатен креативен сет од SES CREATIVE за правење ваши светкави, глитер сапунчиња, во различни бои кои може да ги мешате и во различни форми на драгоцени камења кои подоцна може да ги украсувате по ваша желба пред нивното користење во бањата💦🛁
*Козметички тестирани

внеси »

Опис

Уште еден неверојатен креативен сет од SES CREATIVE за правење ваши светкави, глитер сапунчиња, во различни бои кои може да ги мешате и во различни форми на драгоцени камења кои подоцна може да ги украсувате по ваша желба пред нивното користење во бањата💦🛁
*Козметички тестирани

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.