Биопод Silverlit Biopod

590ден

внеси »
Шифра на производот 88073 Категории , ,

Опис

Biopod Silverlit

Што има во јајцето? Електронско суштество Робосаурус! Имате можност да создадете свој Робосаурус!
Има 8 различни во колекцијата: Алигатор, Раптор, Камелеон, Стегосаурус, Птеродактил желка, Комодо Змеј, Трицератопс.
Електронски фигури во јајце!
Не грижете се, диносаурусите не се живи, иако гејмерското искуство е многу реално со LED светла, звучни ефекти и движењата на вилицата.

Изградете свои индивидуални електронски фигури;
Притиснете ја главата на Робосаурусот: светат LED светлата, звучните ефекти се репродуцираат и вилицата се движи;
Протресете го за повеќе звучни ефекти!
Батерии: 2 x LR44 (вклучени)

Големина на пакувањето: 7,11 x 7,11 x 9,4 cm.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.