Мал робот Silverlit Maze Breaker

1390ден

внеси »
Шифра на производот 88044 Категории , ,

Опис

Maze Breaker од Silverlit е забавен мал робот.
Откријте ги сите негови карактеристики играјќи си со него.
Тој може слободно да се движи во сите правци,  а сака и да танцува.

Можна е и интеракција со друг Maze Breaker преку апликација за смарт телефон.
Тој го снима вашиот глас и го повторува она што го кажувате.
Звучни ефекти и светлосни LED очи со промена на бојата.
Path Tracker™ –  Нацртајте патека и тој ќе ја следи.
Нацртајте контура и тој ќе влезе внатре.
Ставете го во лавиринт и тој ќе го најде излезот!
Бесплатна апликација за дополнителна забава! (iOS и Android).

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.