Робот кој танцува Silverlit – Electronic Robot Beats

1190ден

внеси »
Шифра на производот 88587 Категории , ,

Опис

Роботот што танцува! Silverlit Beats Роботот што танцува ќе им се допадне на малите деца. Погоден за деца кои сакаат активни игри и технологија. Роботот е опремен со блескави очи, како и со подвижни раце и нозе. Знае да танцува и да создава музика, комбинирајќи ја со роботски звуци. За режим на танцување, притиснете го сензорот на горниот дел од играчката еднаш, а со уште едно притискање се активира пауза. Режимот на диџеј се активира со еден допир и ако го притиснете повторно – роботот ќе почне да меша музика и звуци.

Напојување: 3 AA батерии (не се вклучени);
Играњето со роботот Silverlit Beats придонесува за развој на координација на движењата, вниманието, имагинацијата, логичното размислување, визуелната и звучната перцепција;
Се препорачува за деца + 3 години

Големина со пакување: 21,6 x 12 x 27 cm.
Големина: Висина 19 см

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.