Робот Silverlit O.P. One

5290ден

Производот е распродаден

Опис

O.P. One е програмабилен робот со живописни реакции.
Се движи во сите правци, ги движи главата и рацете, а може да носи предмети и да танцува!
Има LED очи, режим на шпионирање, режим на снимање и репродукција!
Шпионира и го пренесува на околниот звук до вградениот звучник на контролерот.
Потребни се 3 пар. 3АА батерии за далечинскиот управувач, и 6пар. АА батерии за роботот.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.