Хеликоптер Гепард со далечинско управување Silverlit

1990ден

внеси »
Шифра на производот 84718 Категории , ,

Опис

Хеликоптер Cheetah Silverlit  со радио контрола ( далечинско управување ).

Познатиот Sky Cheetah – Flybotic радио-контролиран хеликоптер од Silverlit!
Со овој хеликоптер од новата генерација, вашето дете ќе може да игра како пилот и да тренира полетување и слетување во различни сценарија!
Високопланинско спасување, бркање преку автопат, се е можно со малку вежбање!
3-канална инфрацрвена технологија.
Совршена контрола на брзината и стабилноста благодарение на системот за жироскоп и коаксијален ротор.
Работи на батерии: 2 x AAA (не се вклучени)

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.