Хеликоптер air stork со далечинско Silverlit

1490ден

внеси »
Шифра на производот 84782 Категории ,

Опис

Хеликоптер air stork со далечинско Silverlit

Ви го претставуваме 2-каналениот хеликоптер со далечинско управување, дизајниран за почетници.
Со технологијата за контрола и намалување на ефектите, корисникот може да лета бавно и стабилно.
Опремен е со лесен режим, полнење преку USB и нов дизајн на предавателот.

Сетот содржи:
Хеликоптер;
Предавател;
USB кабел за полнење;
Користи батерии: 1 x Li-PO батерија што се полни (вклучени) 2 x AAA (не се вклучени )

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.