Gloopies Silverlit мали животинчиња

590ден

внеси »

Опис

Силверлит Мало животинче

За да направите животинчето да испушта различни забавни звуци, стиснете му ја главата наназад,
така да го исплази јазичето. Тогаш, бојата на телото ќе му се промени.
За да биде играта позабавна, животинчето може да лови метални предмети со магнетниот јазик.
Работи со батерии: 3 Х 1.5 V AG3/LR44 (вклучени се во играчката).

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.