Magic Blooms -digibug Магична бубачка со додатоци

560ден 389ден

внеси »
Шифра на производот 88461 Категории , , ,

Опис

Запознајте ги магичните бубачки од Силверлит, кои пеат, стојат, ги движат крилјата и светат,   и нивните        пријатели, цвеќињата Magic Blooms ( се продаваат одделно ).
Magic Blooms digibug е интерактивна шарена бубамара или пеперутка. Допрете ги нејзинините антени и таа ќе започне да зуи, движејќи ги крилјата, а нејзиното тело ќе светне. Ако наместите 2 магични бубачки една кон друга, тие ќе започнат да свират една од 10-те претходно наместени песни. Ако ги ставите на некој од Magic Blooms цветовите, тој ќе пее и ќе се движи заедно со бубачката. Оваа шарена бубачка можете  и да ја носите со вас насекаде, во вид на прстен, шнола или ланче.
За уште поголема забава, преземете ја бесплатната апликација Magic Blooms на вашиот телефон или таблет уред. Со помош на апликацијата, ќе можете да создадете волшебни селфиња: поставете ја вашата слика и сами можете да станете волшебно цвеќе. Научете како да свирите пијано по моделите понудени во апликацијата, каде што можете да изберете од многу песни.
Комплетот вклучува: 1 магична бубачка ( буба мара или пеперутка ) и еден додаток ( прстен, шнола или ланче )

Димензија на производот: 7,5 x 5 x 16 cm
Големина на бубачката: 5 x 5 x 2 см.
Производите работат со батерии. За работа, потребни се  3 AAA батерии, кои се вклучени во производот.Производот е достапен во разни бои и дизајни, а цената се однесува на 1 производ.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.