Robo Up Silverlit

3290ден

Производот е распродаден

Шифра на производот 88050 Категории , ,

Опис

Robo Up Silverlit

Нова роботска иновација! Robo Up се вози на две тркала благодарение на неговиот специјален модул за стабилизација. Покрај тоа, овој робот може повторно да стане и да чучне. Тој може да ги користи рацете за да носи предмети со тежина колку полна чаша пијалок.

*Автоматско балансирање;
*Може да се програмира до 50 чекори;
*Директно управување;
*Откривање на пречки;
**LED очи и звучни ефекти;
Работи со батерии: 4 x AA и 2 x AAA (не се вклучени)

Големина на пакувањето: 27 x 12 x 27 cm.
Големина: Висина 27

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.