Silverlit Chimpy забавно мајмунче

1090ден

внеси »

Опис

За да играте со мајмунчето, штипнете му го левото уво и тоа ќе почне да се движи на десно,
со помош на рацете; ако го штипнете десното уво, ќе оди на лево.
Стиснете го стомачето и мајмунчето ќе се движи и ќе прави смешни звуци,
а ако е палаво, може и да прдне.
Можете да ги движите рацете на мајмунчето за да направите нови забавни звуци.
Работи со батерии: 3х1.5V AАА/LR03/АМ4 (не са вклучени)
Висина: 15см.

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.