SIMBA DICKIE TOYS камион за отпадоци

1690ден 1490ден

внеси »
Шифра на производот 304013 Категории , ,

Опис

• моторизирана играчка камион
• се движи напред и назад
• способност на автопатот
• светлина и звук
• подвижни делови
• батерии: вклучени се 3×1,5V-R03
• “Пробајте ме ” функција
• должина: 20 см
• препорачана возраст: 3-6 години

Споделени искуства

Сеуште нема споделени искуства

Само корисниците кои го имаат купено овој производ можат да споделуваат искуства.

  • Регистрација
Ја заборави лозинката? Ве молиме внесете го вашето Корисничко име или E-mail адреса. Откако ќе го притиснете копчето "Сакам нова лозинка" проверете ја вашата E-mail адреса, доколку не успеете да го најдете испратениот E-mail ве молиме проверете во spam сандачето.